fotomiller.pl

O Mnie

Witajcie na mojej stronie.
fotografia ślubna nasielsk - Krzysztof Miller

Nazywam się Krzysztof Miller. Od dzieciństwa mieszkam w Nasielsku. Małe miasteczko, a w nim zrodziła się we mnie wielka pasja do fotografii. Fotografia to nie tylko sztuka, lecz również utrwalenie ludzkich przeżyć, emocji, chwil na lata. Tworząc zdjęcia skupiam się na detalach, bo tylko na nich można zbudować prawdziwą jakość i opowiedzieć historię.

Moja głowa jest pełna pomysłów, ale nigdy nie ograniczam się do nich, ciągle szukam czegoś nowego, czegoś co spowoduje, aby fotografia była zarazem oryginalna i niebanalna. Zdjęcie musi być „jakieś”, mieć smak, klimat i budzić raz uśmiech, a raz łzy wzruszenia, nie wspominając o prostym słowie „cudne”. Dla mnie liczy się przede wszystkim szczęście osoby, której robię zdjęcia. W tej pracy to osoba/osoby po drugiej stronie obiektywu są dla mnie najważniejsze.

Zawsze jestem otwarty na wszelkie propozycje zdjęciowe, nawet te szalone ;) i śmiało o nie pytajcie, ponieważ lubię wyzwania. Cały czas się uczę, ponieważ nie stawiając kroku w przód, stawiamy dwa kroki w tył.

Zapraszam serdecznie do kontaktu ;) tel. 606-738-791

Krzysztof Miller

PS. Pracuję na profesjonalnym sprzęcie firmy Canon.

PS2. Ukończyłem kurs i posiadam legitymację wydaną przez Kurię Diecezjalną w Płocku uprawniającą do fotografowania celebracji liturgicznych w Kościołach i obiektach sakralnych.