Referencje

klientów fotomiller.pl

fotografia ślubna nasielsk, fotograf ślubny nasielsk

Marta&Bartek, 2015-05-25 21:48:04

W tym szczególnym dla nas dniu wybór Twojej osoby jako fotografa okazał się być niesłychanie trafnym.Twoje poczucie humoru oraz doświadczenie sprawiły, że jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć. Bardzo szybko nawiązujesz kontakt, przełamując barierę na zasadzie fotograf-klient. Przy Tobie nie można czuć się skrępowanym. Dodatkowo dziękujemy, że uwzględniłeś nasze wymagania oraz uwagi. Było to dla nas ważne. Wielkim uznaniem i zachwytem cieszą się wśród naszych gości i znajomych zdjęcia, które nam zrobiłeś. Dziękujemy za udaną współpracę.

Pozdrawiamy Marta&Bartek

fotografia chrztu nasielsk

Fotografia chrztu Nasielsk - Marysia, 2015-05-22 08:09:38

Rewelacyjna współpraca, pełen profesjonalizm. Zdjęcia rewelacyjne. Skorzystaliśmy z Krzyśka usług w dniu ślubu, później na chrzciny córeczki, z którą współpraca fajnie przebiegła. Jesteśmy zachwyceni! Polecamy!!!

Fotografia Nasielsk, fotograf Nowy Dwór Mazowiecki

Kinga&Jarek - fotografia ślubna, 2015-05-14 00:16:30

Kiedyś ktoś powiedział , ze dobrego fotografa można poznać po tym, ze go nie zauważasz . I tak wlasnie było na naszym weselu. Krzyska ani widu ani słychu a tu masa wspaniałych zdjeć , świetne ujęcia i rewelacyjna pamiątka . Na sesji studyjnej Krzysiek tez sprawdził sie w 100% , jego cierpliwość i zaangażowanie nie ma sobie równych Emotikon smile do tego bardzo pozytywny gość ! POLECAMY. Jarząbki

zdjęcia drinków, zdjęcie drinków do karty drinków

Drinki w Farmie Krzyczki, 2015-05-08 10:54:10

Wybraliśmy Krzysztofa, aby zrealizował dla nas zdjęcia drinków do nowo powstałej karty drinków. Był to zdecydowanie bardzo dobry wybór. Zdjęcia, które zrealizował Krzysztof są dokładnie takie, jakich oczekiwaliśmy. W pełni polecamy Krzysztofa jako fotografa. Współpraca była wzorowa, a czas oczekiwania na zdjęcia  błyskawiczny.

Maciej Król, Farma Krzyczki