Referencje

klientów fotomiller.pl

fotograf ślubny warszawa, fotografia piastów, fotografia ślubna pruszków

Monika&Hubert, 2018-09-06 10:32:19

Mieliśmy szczęście , że to właśnie Pan Krzysztof wykonał dla Nas przepiękne zdjęcia podczas naszego Ślubu i wesela. Prócz przepięknej pamiątki w postaci zdjęć, zachwalamy fotomiller.pl ponieważ Fotograf podczas całej imprezy był tam gdzie powinien być, mamy ujęcia z wszystkich ważnych momentów, nic nie zostało przegapione. Nikt z gości nie został pominięty. Każdy z usmiechem na ustach ogladał zdjęcia. Czas realizacji materiałów równiez expresowy! Było nam bardzo miło i serdecznie pozdrawiamy smiley

Gorąco polecamy heartheartheartsmileysmileysmiley

fotograf ślubny nasielsk, fotografia ślubna nasielsk, nasielski fotograf ślubny

Monika&Krzysiek, 2017-09-10 13:10:21

Z całego serca polecamy Krzysztofa! Profesjonalista w każdym calu! :) Od samego początku kontakt z nim był świetny. Genialny facet z mega poczuciem humoru, otwarty na pomysły i szczery, co nie ukrywam miało bardzo duży wpływ w tak ważnym dla nas dniu Ślubu, gdzie niekiedy stres odgrywa ważną rolę, a przy Krzyśku kompletnie nie dało się go odczuć. I co najważniejsze dla nas to to, że zdjęcia w wykonaniu Krzyśka oddają emocje, nie są "pozowane". Potrafi uchwycić "ten moment" szczęścia i radości w zdjęciu. Z przyjemnością wracamy do nich, by powspominać ten wspaniały a jakże krótki czas. Współpraca z nim to sama przyjemność. Na pewno niejednokrotnie jeszcze nawiążemy współpracę. :)

fotograf ślubny warszawa, fotografia ślubna stara miłosna, fotografia na ślub jabłonna

Monika&Filip, 2017-09-04 20:06:10

Z czystym sumieniem polecamy Krzyśka. Robi fantastyczne zdjęcia, potrafi zaskoczyć pomysłem na ich wykonanie i w pełni angażuje się, aby efekt naszej pracy był satysfakcjonujący dla obu stron. Jego osobowość sprawia, że znika cały stres związany z pozowaniem. Krzysiek bardzo szybko odpowiada na wiadomości i sam chętnie służy radą. Gorąco zachęcamy do korzystania z jego usług:)

fotograf ślubny ciechanów, fotografia ślubna ciechanów, fotograf na ślub ciechanów

Dominika&Artur, 2017-08-13 12:54:46

Bardzo polecamy Krzyśka. To był najlepszy wybór. Pełen profesjonalizm podczas ślubu, wesela, jak i podczas sesji. Zawsze służył dobrymi radami no i jest bardzo sympatyczny, przez co w ogóle się nie stresowaliśmy. Zdjęcia wyszły przepiękne! Jesteśmy zachwyceni, wszyscy bardzo je chwalili. Z Krzyśkiem był też bardzo dobry kontakt, wiele z nami uzgadniał, przez co wszystko poszło bardzo sprawnie i po niedługim czasie cieszyliśmy się cudowną pamiątką. Naprawdę polecamy w 100%.

fotograf ślubny warszawa, warszawa plener ślubny, ślubne zdjęcia warszawa, warszawski fotograf ślubny

Kasia&Adrian, 2016-12-27 16:48:32

Ogromne podziękowania dla Krzysztofa za jedyne takie, wspaniałe uwiecznienie wyjątkowego dla nas wydarzenia! Zdjęcia pełne spontanicznych uśmiechów, w przepięknej kolorystyce i bardzo dobrej jakości - to wszytko zasługa fotografa, który podczas ceremonii ślubnej oraz weselnego przyjęcia pozostawał niemalże niezauważalny, a mimo to jego "oko" było wszędzie! Współpraca nad plenerem ślubnym okazała się czytą zabawą i przyjemnością. Szybka realizacja zamowienia potwierdza, że klient jest najważniejszy. Natomiast wykonane albumy, które otrzymaliśmy pozostaną wspaniałą pamiątką dla nas i naszych najbliższych. Serdecznie dziękujemy! Kasia i Adrian :)

fotograf ślubny nasielsk, fotografia ślubna nasielsk, plener ślubny nasielsk, nasielski plener ślubny

Karolina&Mateusz, 2016-12-08 15:10:37

Szukając fotografa ślubnego, zwracaliśmy ogromną uwagę na profesjonalizm i oryginalność zdjęć, obie te cechy posiada Krzysztof Miller Fotografia. W trakcie całej uroczystości fotograf był niezauważalny, nie przeszkadzał, nie kazał nam się sztucznie ustawiać do zdjęć, mimo tego zdjęcia ukazują wszystkie ważne dla nas chwile i nasze naturalne reakcje, za co jesteśmy bardzo wdzięczni!! Krzysztof, na sesji wykazuje się dużą pomysłowością, spontanicznością, jednocześnie podkreślając momenty wzruszenia i radości. To fotograf wybrał przepiękną, różnorodną scenerię, która przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Jesteśmy nią zachwyceni. Podczas sesji tworzy bardzo miłą atmosferę dzięki której nie stresowaliśmy się przed obiektywem. Po szybkiej realizacji nie mogliśmy wyjść z zachwytu oglądając nasze zdjęcia, również nasza rodzina i znajomi byli zachwyceni efektem końcowym. Miłe jest to, że pomimo projektu albumu przez fotografa, to my decydowaliśmy o finalnym wyborze zdjęć. Z Krzysztofem byliśmy cały czas w kontakcie, przez co wiedzieliśmy, że nie odsunął naszego projektu na dalszy plan pomimo bieżących zajęć. Bardzo dobrym pomysłem jest dostępność zdjęć w linku, który mogliśmy rozesłać po najbliższych, mieszkających nawet na drugim końcu świata. Z czystym sumieniem, polecamy Krzysztofa Miller Fotografia i jedocześnie chcielibyśmy podziękować za wyczucie smaku, klasę i cierpliwość.

fotograf ślubny nowy dwór mazowiecki, fotografia ślubna nowy dwór mazowiecki, fotograf nowy dwór mazowiecki

Martyna&Paweł, 2016-09-14 10:38:57

Krzysiu, chcielibyśmy Ci bardzo podziękować za świetną współpracę! :) Dzięki Tobie mamy najlepiej uwieczniony najpiękniejszy dzień w naszym życiu. W kościele i na sali weselnej byłeś praktycznie niezauważalny, przy czym cały czas pracowałeś na pełnych obrotach, co pokazały Twoje zdjęcia- Były przepiękne! W tym co robisz jesteś profesjonalistą w każdym calu, widać że fotografia to Twoja pasja! Jeszcze raz bardzo dziękujemy i gorąco polecamy! :)  Martyna i Paweł

fotograf ślubny nasielsk, fotograf ślubny warszawa, plener ślubny nasielsk, sala weselna pułtusk

Sebastian&Sylwia, 2016-02-08 16:15:58

Krzysztof to świetny fotograf, co potwierdza jego pełna profesjonalizmu galeria. Kiedy obejrzeliśmy wcześniej zdjęcia naszych znajomych, nie mieliśmy żadnych wątpliwości, że w tym ważnym dla nas dniu, piękne chwile uwieczniał będzie dla nas Krzysiek. Współpraca przebiegała bez zarzutów – błyskawiczna realizacja, wykonanie i obróbka zdjęć na najwyższym poziomie, zarazem bardzo oryginalna, na uroczystości praktycznie niezauważalny, ale kiedy zaistniała taka potrzeba niosący pomoc. Nasze emocje, szczęście zostały w 100% odzwierciedlone. Wykonany album zachwyca nie tylko nas samych, ale również wszystkich, którzy mieli okazję się z nim zapoznać. Dziękujemy serdecznie za udaną współpracę i gorąco pozdrawiamy!

fotograf na chrzest warszawa, fotografia chrztu warszawa, fotograf chrzest warszawa, fotografia chrztu

Chrzest Święty Krzysia, 2015-10-20 16:46:32

Pragniemy serdecznie podziękować za profesjonalne wykonanie usługi. Życzliwość i przyjazna atmosfera w czasie współpracy przełożyła się na fotografie, które wyróżniają się estetyką i naturalnością. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego – rezultat w 100% spełnia nasze oczekiwania. Twoje zdjęcia są dla nas jak „cudowne chwile zamknięte w obrazy”, które pozwolą nam wspominać i powracać do tego wyjątkowego dnia w naszym życiu. Współpraca z Tobą to czysta przyjemność. Szczerze polecamy!!!! Piotr, Karolina i Krzyś Kraszewscy

fotograf ślubny warszawa, fotografia ślubna warszawa, plener ślubny warszawa, fotograf warszawa,

Sylwia&Karol, 2015-10-18 21:26:37

Chcielibyśmy zachęcić wszystkie osoby szukające świetnego fotografa do kontaktu z Krzysztofem. Galerie zdjęć mówią same za siebie. Zdjęcia są rewelacyjnie wykonane, obrobione z wyczuciem i dobrym smakiem. Kontakt jest bardzo dobry, mam wrażenie, że Krzysiek dogada się z każdą osobą. Jest uśmiechnięty i bardzo pomaga podczas uroczystości, w naszym przypadku podczas ślubu i wesela. Czasami nie wiedzieliśmy co będzie dalej, co robić (w końcu to pierwszy - i ostatni- raz :) ) Krzysiek zawsze coś podpowiedział, zażartował. Pełen profesjonalizm, jesteśmy baaaardzo zadowoleni i napewno przy następnych okazjach skorzystamy ponownie z Jego usług!

Aaaa i jeszcze jedno. Fotoksiążka. Rewelacja! Nigdy nie widzieliśmy tak dobrze zrobionej fotoksiążki :) A z resztą było tak dużo fantastycznych zdjęć, że nie mogliśmy się zdecydować na kilkanaście wybranych, żeby objętościowo jednak nie przypominała "Pana Tadeusza" :D

Jednym słowem zdecydowanie polecamy!