Referencje

klientów fotomiller.pl

fotograf ślubny nasielsk, fotograf ślubny warszawa, plener ślubny nasielsk, sala weselna pułtusk

Sebastian&Sylwia, 2016-02-08 16:15:58

Krzysztof to świetny fotograf, co potwierdza jego pełna profesjonalizmu galeria. Kiedy obejrzeliśmy wcześniej zdjęcia naszych znajomych, nie mieliśmy żadnych wątpliwości, że w tym ważnym dla nas dniu, piękne chwile uwieczniał będzie dla nas Krzysiek. Współpraca przebiegała bez zarzutów – błyskawiczna realizacja, wykonanie i obróbka zdjęć na najwyższym poziomie, zarazem bardzo oryginalna, na uroczystości praktycznie niezauważalny, ale kiedy zaistniała taka potrzeba niosący pomoc. Nasze emocje, szczęście zostały w 100% odzwierciedlone. Wykonany album zachwyca nie tylko nas samych, ale również wszystkich, którzy mieli okazję się z nim zapoznać. Dziękujemy serdecznie za udaną współpracę i gorąco pozdrawiamy!

fotograf na chrzest warszawa, fotografia chrztu warszawa, fotograf chrzest warszawa, fotografia chrztu

Chrzest Święty Krzysia, 2015-10-20 16:46:32

Pragniemy serdecznie podziękować za profesjonalne wykonanie usługi. Życzliwość i przyjazna atmosfera w czasie współpracy przełożyła się na fotografie, które wyróżniają się estetyką i naturalnością. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego – rezultat w 100% spełnia nasze oczekiwania. Twoje zdjęcia są dla nas jak „cudowne chwile zamknięte w obrazy”, które pozwolą nam wspominać i powracać do tego wyjątkowego dnia w naszym życiu. Współpraca z Tobą to czysta przyjemność. Szczerze polecamy!!!! Piotr, Karolina i Krzyś Kraszewscy

fotograf ślubny warszawa, fotografia ślubna warszawa, plener ślubny warszawa, fotograf warszawa,

Sylwia&Karol, 2015-10-18 21:26:37

Chcielibyśmy zachęcić wszystkie osoby szukające świetnego fotografa do kontaktu z Krzysztofem. Galerie zdjęć mówią same za siebie. Zdjęcia są rewelacyjnie wykonane, obrobione z wyczuciem i dobrym smakiem. Kontakt jest bardzo dobry, mam wrażenie, że Krzysiek dogada się z każdą osobą. Jest uśmiechnięty i bardzo pomaga podczas uroczystości, w naszym przypadku podczas ślubu i wesela. Czasami nie wiedzieliśmy co będzie dalej, co robić (w końcu to pierwszy - i ostatni- raz :) ) Krzysiek zawsze coś podpowiedział, zażartował. Pełen profesjonalizm, jesteśmy baaaardzo zadowoleni i napewno przy następnych okazjach skorzystamy ponownie z Jego usług!

Aaaa i jeszcze jedno. Fotoksiążka. Rewelacja! Nigdy nie widzieliśmy tak dobrze zrobionej fotoksiążki :) A z resztą było tak dużo fantastycznych zdjęć, że nie mogliśmy się zdecydować na kilkanaście wybranych, żeby objętościowo jednak nie przypominała "Pana Tadeusza" :D

Jednym słowem zdecydowanie polecamy!

fotograf na chrzest jabłonna, chrzest jabłonna, fotografia chrztu jabłonna

Chrzest Święty Oliwii, 2015-10-16 11:36:55

Krzysztof Miller to bardzo kreatywna osoba, z entuzjazmem, wyobraźnią i pasją podchodząca do zleceń fotograficznych. Bardzo dobry kontakt z dzieckiem, co było ważne przy okazji realizacji zdjęć z chrztu. Po raz kolejny korzystamy z usług Krzysztofa. Jesteśmy zadowoleni z efektów jego pracy, współpraca przebiegła pomyślnie i owocnie. Do zobaczenia przy następnej okazji :) Polecamy! Monika, Andrzej i Oliwka

fotograf ślubny nasielsk, fotografia ślubna nasielsk, nasielski fotograf ślubny

Ewa&Leszek, 2015-09-24 09:28:16

Krzysiu, chcielibyśmy Ci bardzo podziękować za współpracę:) Od razu wiedzieliśmy że trafiliśmy w dziesiątkę:) Dziękujemy że nasz najważniejszy dzień w życiu został najbardziej profesjonalnie i oryginalnie uwieczniony na fotografiach, oczywiście dzięki tym pięknym zdjęciom choć na chwile możemy wrócić do tych pięknych chwil w naszym życiu, do których zawsze będziemy mogli wrócić z sentymentem i wielką radością...Serdecznie Ci dziękujemy za wspaniałą pamiątkę dla nas na całe życie, za profesjonalne wykonana pracę i wskazówki dla nas.. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i gorąco polecamy:)

fotograf ślubny warszawa, fotografia ślubna warszawa, plener ślubny warszawa, fotograf warszawa,

Ola&Marcin, 2015-07-23 22:13:13

Z czystym sumieniem możemy polecić Krzyśka i jego pracę. Na weselu niezauważalny, ale profesjonalny, dzięki czemu mamy dużo świetnych zdjęć, a co za tym idzie pamiątek z naszego ślubu. Na sesji wszyscy świetnie się bawiliśmy! Dodatkowo Krzysiek jest "elastyczny" i potrafi dopasować ofertę do oczekiwań klienta. Super robota!! Dziękujemy!!

fotograf ślubny nasielsk, fotograf ślubny płońsk

Justyna&Krzysiek, 2015-07-20 19:21:28

Jesteśmy bardzo wdzięczni Krzysztofowi za taką pamiątką z tak ważnego dla nas dnia. Profesjonalność wraz z jego kreatywnością tworzą razem wspólną jednolitą całość z czego wychodzi mega efekt :) Współpraca z tak doświadczonym fotografem przebiegła perfekcyjnie. Polecamy skorzystanie z usług Krzysztofa, my nie żałujemy i mamy śliczną pamiatkę ślubną .Jeszcze raz dziękujemy za współpracę. 

Pozdrawiamy Justyna&Krzysztof

fotograf ślubny warszawa, fotografia ślubna warszawa, plener ślubny warszawa, fotograf warszawa

Paulina&Kamil, 2015-07-03 22:48:48

Dziękujemy Ci Krzysiu za owocną i w pełni satysfakcjonującą współpracę! yes

 Na szczególną uwagę zasługuje bardzo dobry kontakt z Krzyśkiem i nie opuszczający Go uśmiech. Opracowanie wizualnego projektu przebiegło szybko i sprawnie. Wszelkie uwagi zgłaszane podczas projektu były natychmiast realizowane. Krzysztof Miller jest niebywale kreatywną osobą, która angażuje się całkowicie w realizowany projekt i stanowi wspaniałe wsparcie dla Młodej Pary. Zaimponowało nam profesjonalne i kompetentne podejście do tematu oraz pełna dyspozycyjnośc. Osobiste zaangażowanie Krzyśka i bieżący z Nim kontakt daje poczucie, że zlecony projekt jest wyjątkowy i najważniejszy. Pomysłowość Krzyśka zdaje się nie mieć końca... W efekcie otrzymaliśmy naszym zdaniem gwiazdorski produkt. cool                                                                           

Szczerze polecamy innym usługi Krzysztofa Millera jak i Jego wyjątkową osobę. smiley

Pozdrawiamy... Paulina&Kamil

fotografia narzeczeńska warszawa, fotografia ślubna warszawa

Eleni&Paweł, 2015-06-05 09:19:02

We instantly fell in love with Krzysztof's work. Through his professionalism and creativity he was able to capture stunningly beautiful photos of us which impress time after time. Our photoshoot with Krzysztof was equally impressive - he was open to our ideas and had plenty of his own wonderful recommendations which made the experience stress-free and enjoyable! It was an absolute pleasure working with such an open, friendly and problem-free photographer. We will definitely take advantage of Krzysztof's services in the future. There is no one better that I can recommend to professionally and beautifully take your photos!

fotograf ślubny płońsk, fotografia ślubna płońsk, plener ślubny serock

Gosia&Marcin, 2015-05-25 22:02:12

Krzysiek  jest pasjonatem...widać, że kocha to co robi i dlatego robi to dobrze...ślubna i weselna sesja zdjęciową, którą zrobił mi i mojemu mężowi była dokładnie taka, jakasobie wyobrażaliśmy. Przy tym wszystkim wesoły chłopak, z którym poprostu przyjemnie się współpracuje. Zdecydowanie polecamy!